Era Istrefi i nxjerr në publik, pa dashur zbulon më shumë se ç'duhet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:52 08-09-2017 Era Istrefi i nxjerr në publik, pa dashur zbulon më shumë se ç'duhet

Era Istrefi një këngëtare e re në treg por ndër më të suksesshmet.

Këngët e saj janë shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar dhe jo vetëm pasi janë bërë të njohura ndërkombëtarisht.

Tentativat e Erës për të hyrë në tregun ndërkombëtar nuk kanë të ndalur, megjithëse duket se e ka arritur këtë qëllim me këngën “Bon Bon”.

Edhe pse e zënë me koncerte këngëtarja ka kohë edhe për rrjetet sociale, ku së fundmi ka publikuar një foto, në të cilën padashje ka treguar më shumë se ç'duhet.

23424234324.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072159767150879
array(1) { ["section"]=> string(73) "era-istrefi-i-nxjerr-ne-publik-pa-dashur-zbulon-me-shume-se-c-duhet-91628" }