Era Istrefi kalon kufinjtë, artistja hungareze kopjon "këmbë e krye" këngëtaren (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:44 25-10-2016

Artistja  Rebeka Carpathian 22 vjeçe jeton në Budapest. Ajo ka një kanal në YouTube ku publikon video të ndryshme të krijimeve të saj.

Këtë herë ajo ka vendosur të transformojë veten në Era Istrefin, ndërsa në faqen e saj në Facebook ajo ka publikuar një fotografi ku duket e grimosur dhe flokët si Era.

 Rebeka shkruan,  “Kam krijuar një video pa zë dhe nuk ishte e vështirë për të krijuar vetëm grimin por tërë pamjen”, duke theksuar kështu që nuk ka qenë e vështirë të kopjosh stilin e Erës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028122901916504
array(1) { ["section"]=> string(88) "era-istrefi-kalon-kufinjte-artistja-hungareze-kopjon-kembe-e-krye-kengetaren-video-57388" }