Era Istrefi “live” në radion franceze. Në fillim duket sikur do e shkatërrojë këngën por pastaj...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:17 24-05-2016

“Bon Bon” i Era Istrefit tashmë ka bërë bujë ndërkombëtare. Këngëtarja ka interpretuar në radion franceze NRJ “Live”.

Në fillim Era jep idenë sikur do e shkatërrojë këngën nga çasti në çast por pastaj e merr veten dhe ia del ta këndojë me sukses.

Komentet pas këtij interpretimi kanë qenë të shumta. Ju si e vlerësoni?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036521911621094
array(1) { ["section"]=> string(98) "era-istrefi-live-ne-radion-franceze-ne-fillim-duket-sikur-do-e-shkaterroje-kengen-por-pastaj-41317" }