Era Istrefi mbush 23 vjeç, zgjedh një mënyrë të veçantë për të uruar veten e saj (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:56 04-07-2017 Era Istrefi mbush 23 vjeç, zgjedh një mënyrë të veçantë për të uruar veten e saj (FOTO)

Këngëtarja Era Istrefi ka mbushur sot 23 vjeç dhe ka marrë urime të shumta nga familjarët, miqtë dhe fansat.

Bukuroshja e showbizz-t shqiptar ka zgjedhur një mënyrë shumë të veçantë për të uruar veten e saj.

Në profilin e saj në SnapChat, Era ka postuar një foto të një shampanje "“Dom Perignon” të vitit 2006 ku dhe shkruan "Happy birthady to me".

Si gjithmonë Era të surprizon me gjetjet e saj. 

3d372dd33ae7321146905a2ae9cbe22b.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094671249389648
array(1) { ["section"]=> string(90) "era-istrefi-mbush-23-vjec-zgjedh-nje-menyre-te-vecante-per-te-uruar-veten-e-saj-foto-84942" }