Era Istrefi me urgjencë në spital, mjekët e fusin direkt në sallë të operacionit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:42 26-08-2018 Era Istrefi me urgjencë në spital, mjekët e fusin direkt në sallë të operacionit

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka pasur dje kriza të forta dhe dhimbje barku e si pasojë është shtruar me urgjencë në spital.

Mësohet se pas shtrimit, mjekët e kanë futur direkt në sallën e operacionit, pasi Istrefi ka pasur probleme me apendisitin.

Lajmin e ka konfirmuar vetë këngëtarja nëpërmjet në video në Instastory, ku lajmëron fansat për gjenden e saj.  Teksa flet në shqip dhe anglisht Era ka fshehur fytyrën në videon e postuar.

“Për të gjithë ata që folin shqip. Jam në spital, kam bërë ‘zorrën qorre’ operacion (apendesitin) nuk dua të shqetësoj kurrëkënd. Jam duke e marrë veten, do shërohem shumë shpejt”, është shprehur këngëtarja.

eeeeee.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029632091522217
array(1) { ["section"]=> string(86) "era-istrefi-me-urgjence-ne-spital-mjeket-e-fusin-direkt-ne-salle-te-operacionit-132203" }