Era Istrefi në superformë, ‘çmend’ Zurich-un me performancën ‘live’ (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:33 03-01-2017 Era Istrefi në superformë, ‘çmend’ Zurich-un me performancën ‘live’ (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi  ka performuar ‘live’ një natë më parë në Zurich.

Vetëm dy ditë më parë këngëtarja iu kërkoi falje publikisht fansave të saj pasi nuk mundi të performonte në Zurich, por mbrëmë Istrefi i ka ngritur të gjithë në këmbë.

Këngëtarja kishte veshur një fustan të shkurtër rozë dhe në kokë mbante një kapuç po ashtu rozë dhe dukej tejet në formë.

zyrih.jpgzyrih1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035583019256592
array(1) { ["section"]=> string(73) "era-istrefi-ne-superforme-cmend-zurich-un-me-performancen-live-foto-64484" }