Era Istrefi publikon këngën e re me partnerin e Cardi B (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:37 20-09-2019 Era Istrefi publikon këngën e re me partnerin e Cardi B (VIDEO)

Yellow Claw, Offset dhe Era Istrefi janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor.

Pak ditë më parë Era njoftoi fansat e saj se shumë shpejt do vinte me një tjetër bashkëpunim ndërkombëtar.

Kështu këngëtarja nga së bashku me Yellow Claw dhe bashkëshortin e Cardi B kanë publikuar këngën e re që titullohet ‘Lets get married’.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të Yellow Claw në Youtube dhe brenda pak orëve ka arritur mijëra klikime.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.056262016296387
array(1) { ["section"]=> string(68) "era-istrefi-publikon-kengen-e-re-me-partnerin-e-cardi-b-video-179140" }