Era Istrefi shijon bregdetin guror, shihni si ngjan me bikini (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:56 14-07-2017 Era Istrefi shijon bregdetin guror, shihni si ngjan me bikini (FOTO)

Këngëtarja Era Istrefi ka shijuar ditët me diell në bregdetin guror shqiptar.

Në një foto të fotografit Erdi Mara ajo ngjan e mrekulleshme me bikini, e “zhytur” mes gurëve dhe me shikim nga deti.

E veshur me bikini të zeza, bjonde, me kapele dhe buzëkuq, Era duket tejet e relaksuar./Newsbomb.al/ 

era.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022013187408447
array(1) { ["section"]=> string(71) "era-istrefi-shijon-bregdetin-guror-shihni-si-ngjan-me-bikini-foto-86127" }