Era Istrefi tregon me foto se kush është personi që qëndron pas saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:18 02-11-2016 Era Istrefi tregon me foto se kush është personi që qëndron pas saj Foto e publikuar nga Era Istrefi me menaxherin e saj Faton Shoshi

Këngëtarja kosovare Era Istrefi ka treguar nëpërmjet fotos së publikuar në Instagram njeriun që qëndron pas saj dhe që në fakt, ka ndikuar për ta bërë shumë të famshëm. 

Faton Shoshi, djali që shfaqet në foto është menaxheri i saj, ndërkohë që Era shkruan në IG: “Ne”.

Këngëtarja ndoshta ka dashur të thotë se pas çdo suksesi të saj, është pikërisht Fatoni. Foto është botuar mbrëmjen e Halloween në Prishtinë, ku të dy kishin dalë për jetën e natës së kryeqytetit të Kosovës. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025620937347412
array(1) { ["section"]=> string(73) "era-istrefi-tregon-me-foto-se-kush-eshte-personi-qe-qendron-pas-saj-58150" }