Era Istrefi tregon të preferuarin e saj (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:59 20-09-2017 Era Istrefi tregon të preferuarin e saj (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi di të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Ylli i muzikës suksesin më të madh e arriti nga “bom bom”  e renditur si kënga shqiptare më e dëgjuar në You Tube.

Megjithëse, nga pamja apo karakteri i saj 23-vjeçarja duket mjaft ndryshe, ajo na ka treguar edhe një anë të veçantë të saj.

Përmes një fotoje të publikuar në Instagram këngëtarja shfaqet me një libër në dorë dhe e cilëson si të “preferuarin e saj të ri”.

Libri që era mban në dorë është një nga më të lexuarit në botë “The power of now”. 

era.png

C9iK4VAXoAI1q7s.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "Miss Univers 2017" ngacmon sulmuesin e Partizanit, ai nuk e lë pa përgjigje
Këngëtarja shqiptare shpërthen, kalon një natë me Hamilton dhe Neymar (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.010658979415894
array(1) { ["section"]=> string(50) "era-istrefi-tregon-te-preferuarin-e-saj-foto-93013" }