Era Istrefi u kërkon falje fansave dhe me përulje u thotë: Ju lutem hajdeni... (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:10 01-01-2017

Edhe KNAQEM. (Se sma ka nxon?) ????

A video posted by Era Istrefi (@strefie) on

Ylli i “Bon Bon”, Era Istrefi mbrëmë do duhej të performonte në një club në Zyrih me rastin e ndërrimit të viteve.

Shumë kanë shkuar mbrëmë atje vetëm për të por Era nuk ka shkuar.

Ajo ka publikuar para pak minutash një video ku u kërkon falje të gjithëve që s’ka mundur të shkojë  mbrëmë ndërsa i lut fansat të shkojnë sot.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023502111434937
array(1) { ["section"]=> string(86) "era-istrefi-u-kerkon-falje-fansave-dhe-me-perulje-u-thote-ju-lutem-hajdeni-video-64374" }