Era Rusi dhe Eneda Tarifa zhveshin Petri Bozon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:33 11-03-2015 Era Rusi dhe Eneda Tarifa zhveshin Petri Bozon

Epo ky 50 vjetor paska qenë vërtet i "nxehtë" për regjisorin Petri Bozo.
Këngëtaret Era Rusi dhe Eneda Tarifa (të ftuara në festën e Bozos) kanë krijuar goxha atmosferë edhe për të pranishmit e tjerë në festë kur nisën të zhvishnin Petri Bozon.

Regjisori, falë edhe punës që bën ka parë shumë personazhe të zhvishen e pozojnë, por që do të ishte vetë ai këtë herë që do e zhvishnin e fotografonin, ndoshta Bozo s'do e kishte marrë me mend kurrë.

Fundja s'është keq një zhveshje kur mbush 50 vjeç. Le ta quajmë si një "dush të ftohtë" këtë për Bozon.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020215034484863
array(1) { ["section"]=> string(51) "era-rusi-dhe-eneda-tarifa-zhveshin-petri-bozon-5609" }