Era vjedh Bon Bon-in nga Majk? Flet për herë të parë këngëtari (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:39 22-11-2016

Kur doli kënga ‘Bon Bon’ e Era Istrefit, ne dëgjuam edhe një tjetër këngë me të njëjtin instrumental por që u këndua nga dikush tjetër.

Fjala është për këngën ‘Vete Zemrën’ nga Majk. Pas kësaj, u përhapën fjalë se Majk e ka vjedhur këngën e Erës.

Mirëpo e vërteta qëndron ndryshe. I ftuar në një emision në një televizion shqiptar, Majk u pyet për këngën ‘Vete Zemrën’ dhe atë ‘BonBon’ dhe sqaroi se si kishte shkuar ngjarja në të vërtetë.

Këngëtari ka shpjeguar se këngën nuk ja mori Era Istrefi por ja ka lënë vet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072050094604492
array(1) { ["section"]=> string(73) "era-vjedh-bon-bon-in-nga-majk-flet-per-here-te-pare-kengetari-video-60363" }