Eranda Libohova habit me bikini në plazh. Është 45 vjeç po duket si 20

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:59 20-06-2015 Eranda Libohova habit me bikini në plazh. Është 45 vjeç po duket si 20 Eranda Libohova në plazh

Eranda Libohova ka habitur fansat dhe ndjekësit e saj teksa është shfaqur me bikini, kombinuar harmonikisht edhe me një varg luledielli në kokë e dorë.

Eranda duket në super formë duke mos treguar për asnjë moment moshën e saj të vërtetë. Përkundrazi Eranda Libohova këtu duket si një 20 vjeçare edhe pse në fakt i ka 45 vite në lëkurë. Nën lëkurë donim të thonim se në lëkurë...s’duken gjëkundi ato vite.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095269680023193
array(1) { ["section"]=> string(75) "eranda-libohova-habit-me-bikini-ne-plazh-eshte-45-vjec-po-duket-si-20-14132" }