Eranda Libohova në krahët e Eraldo Rexhos

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:02 24-01-2015 Eranda Libohova në krahët e Eraldo Rexhos

Ajo di gjithmonë të bëjë publikun për vete me zërin e saj dhe ne jemi mësuar ta shohim gjithnjë krah Irmës, motrës së saj më të madhe por sot…Eranda shfaqet në krahët e gazetarit Eraldo Rexho.

“Me një shoqe shumë të mirë, këngëtare e paparë, njeriu që gjithmonë qesh, energjia pozitive…”- shkruan Eraldo në foton e postuar në “insagram”.

Epo ç’të themi në?! Eraldo i ka thënë të gjitha. Ju qoftë e gjatë miqësia  pra!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.052252054214478
array(1) { ["section"]=> string(46) "eranda-libohova-ne-krahet-e-eraldo-rexhos-1353" }