Erdhi në jetë ‘mbi re’, nëna e re lind fëmijën e saj në bordin e avionit

Publikuar tek: bota, më 13:52 10-04-2017 Erdhi në jetë ‘mbi re’, nëna e re lind fëmijën e saj në bordin e avionit

Një lindje e pazakontë ka ndodhur në një avion.

Diaby Nafi, e cila është vetëm 18 vjeç filloi të ndjente dhimbje pak pasi avioni filloi fluturimin nga Guinea.

Për lindjen e pazakontë të fëmijës asistuan anëtarët e ekuipazhit. Nëna dhe fëmija mësohet se janë në gjendje të mirë shëndetësore, ndërsa i vuri emrin Kadiju.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010688066482544
array(1) { ["section"]=> string(75) "erdhi-ne-jete-mbi-re-nena-e-re-lind-femijen-e-saj-ne-bordin-e-avionit-74704" }