Erdhi në jetë më 28 nëntor, nusja e Gold Ag zbulon tortën kuqezi për të birin dhe emrin e veçantë; me siguri ia ka vënë këngëtari

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:44 02-12-2020 Erdhi në jetë më 28 nëntor, nusja e Gold Ag zbulon tortën kuqezi për të birin dhe emrin e veçantë; me siguri ia ka vënë këngëtari

Djali i Arjan Agushit dhe Ermira Shkodrës erdhi në jetë më 28 nëntor të këtij viti, e ata e kanë pagëzuar atë me emrin Gueril.

Një emër tejet i veçantë që me siguri ka qenë ide e Gold Ag, pasi këngëtari njihet për patriotizmin e madh që e karakterizon.

Lajmin e bukur e dha vetë reperi, i cili publikoi një foto në llogarinë e tij në Instagram, ku dukeshin dy dyart e tyre të mbledhura grusht.

gold-ag-ermira-shkodra-2.jpg

Fakti që dita e lindjes së të voglit përkoi me Ditën e Pavarësisë, e bëri edhe më të lumtur Gold Ag.

Ditën e sotme, edhe bashkëshortja e Gold Ag, publikoi në Instastory një foto krah së cilës shkruante disa fjalë të ëmbla.

Screenshot_17.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një ditë para ndeshjes, Georgina Rodrigues ‘çmend’ Cristianon Ronaldon, provokon me poza të nxehta nga shtrati
»
Article Logic
Execution time: 0.010748863220215
array(1) { ["section"]=> string(134) "erdhi-ne-jete-me-28-nentor-nusja-e-gold-ag-zbulon-torten-kuqezi-per-te-birin-dhe-emrin-e-vecante-me-siguri-ia-ka-vene-kengetari-229964" }