Erdhi për takuar vajzën shqiptare që njohu përmes internetit, zhduket italiani

Publikuar tek: aktualitet, më 10:45 18-05-2015 Erdhi për takuar vajzën shqiptare që njohu përmes internetit, zhduket italiani

Një shtetase italiane ka denoncuar në TGCOM zhdukjen e vëllait të saj. Barbara Angelo dyshon se i vëllai është zhdukur në Shqipëri. Ajo ka rrëfyer se ka humbur kontaktet me të vëllain Ivanin, 43 vjeç, që prej qershorit 2013.

Sipas saj i vëllai, ishte njohur me një vajzë shiptare , me emrin Alba në Internet, dhe kishte  udhëtuar drejt Shqipërisë, për tu njohur nga afër vajzën dhe familjarët e saj, por prej asaj kohe ai nuk është bërë më i gjallë,

Ndërkohë autoritetet italiane kanë zbuluar mjetin e Ivn Angelo, në portin e Ankonës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tiranë/Posedonin arsenal armësh dhe drogë, Policia prangos katër persona
Shqipëri-BE, mbahet takimi i Këshillit të Stabilizim-Asocimit »
Article Logic
Execution time: 0.011266946792603
array(1) { ["section"]=> string(83) "erdhi-per-takuar-vajzen-shqiptare-qe-njohu-permes-internetit-zhduket-italiani-11386" }