Notice: Object of class DOMNodeList could not be converted to int in /home2/newsbomb/public_html/index.php on line 242
Erdogan takon Putin për rivendosjen e marrëdhënieve

Erdogan takon Putin për rivendosjen e marrëdhënieve

Publikuar tek: bota, më 14:05 09-08-2016 Erdogan takon Putin për rivendosjen e marrëdhënieve

Presidenti turk Recep Tayip Ergodan takoi sot në Rusi presidentin Vladimir Putin.

Ky është takimi i parë mes Erdogan dhe Putin pas incidentit të vitit të kaluar ku një aeroplan rus u rrëzua nga ushtria turke në kufirin sirian.

Mësohet se takimi mes tyre ka për qëllim rivendosjen e marrëdhënieve mes dy shtetve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ky propozim për martese do të mbahet mend gjatë, është i pari që bëhet në Lojrat Olimpike
Ky delfin nuk i ka qef fotot (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.01321005821228
array(1) { ["section"]=> string(57) "erdogan-takon-putin-per-rivendosjen-e-marredhenieve-49233" }