Erdogani ‘shofer personal’ i kryeministrit Rama (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:10 01-07-2016

Gjatë vizitës së fundit në Turqi, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama është takuar me presidentin turk, Recep Tayyip Erdogan dhe përveç takimeve zyrtare mediat turke kanë komentuar dhe shpërndarë me shpejtësi edhe një video të xhiruar brenda makinës se presidentit Erdogan.

Në video shihet presidenti turk i cili është në rolin e ‘shoferit personal’ teksa i jep makinës ndërsa Rama qëndron i ulur në sedilien e pasme.

Po siç duket Rama nuk duket shumë i sigurt pasi shihet teksa mbahet tek doreza e sigursië dhe herë pas here vëzhgon rrugën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091960430145264
array(1) { ["section"]=> string(57) "erdogani-shofer-personal-i-kryeministrit-rama-video-45182" }