Ergi Dini në këngën e re vjen me stil alla Noizy (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:22 15-04-2016

Ergi Dini fitues i XFactor është vlerësuar gjithnjë për vokalin e tij të veçantë, por në këngën e re ai ka preferuar të eksperimentojë duke ardhur në një stil të ri.

Dini ka publikuar këngën “Asnji gram” dhe autor teksitit është ai vetë.

Stili i reperit Noizy është mesa duket frymëzimi i Ergit në videoklipin e ri. Se si i ri kjo mënyrë e të kënduarit Ergit, do jenë dëgjuesit ata që e vlerësojnë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022977113723755
array(1) { ["section"]=> string(60) "ergi-dini-ne-kengen-e-re-vjen-me-stil-alla-noizy-video-37783" }