Erik Fullani lumë të sharash ndaj Bledi Manes: Po të bëj thirrje publike, nëse përmend edhe një herë..

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:36 21-02-2017 Erik Fullani lumë të sharash ndaj Bledi Manes: Po të bëj thirrje publike, nëse përmend edhe një herë..

Përplasja mes gazetarit Bledi Mane dhe djalit të ish Guvernatorit të BSH, Ardian Fullani, Erikut, ka marë përmasa të mëdha ditën e sotme kur i janë adresuar njëri-tjetrit me shkrime në rrjetet sociale të mbushura plot ofendime banale dhe kërcënime.

Në shkrimin e fundit të Erik Fullanit në Tëitter, gazetari Bledi Mane paralajmërohet të mos përmendë më familjen e Erikut, ndërsa pas paralajmërimit vijon një lumë të sharash.

Eriku shkruan se Bledi Mane nuk ka vënë mend edhe pse ka ngrënë dru “mbi 20 here” dhe i janë thyer dhëmbët.

fgttttytt333.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021566867828369
array(1) { ["section"]=> string(104) "erik-fullani-lume-te-sharash-ndaj-bledi-manes-po-te-bej-thirrje-publike-nese-permend-edhe-nje-here-69464" }