Erion Braçe hidhet në sulm. U përjashtua nga Kuvendi por në mëngjes hedh disa fjali për Gjirin e Lalëzit

Publikuar tek: politike, më 08:41 14-04-2016 Erion Braçe hidhet në sulm. U përjashtua nga Kuvendi por në mëngjes hedh disa fjali për Gjirin e Lalëzit

Erion Braçe hidhet në sulm. Edh pse u përjashtua dje nga Kuvendi, pas debateve të forta dhe me fjalë fyese me Berishën, ai është zgjuar sot me idenë e sulmit. Tani në mëngjes, hedh disa fjali për Gjirin e Lalëzit.

’Nevojë ulëritëse për transparencë!! Kërkesë patjetër qeverisë; Kush e ka rrethuar dhe e mban nën rrethim një siperfaqe të jashtëzakonshme në brezin e pishave në Gjirin e Lalzit!! Pardje pashë që kishte dhe roje të armatosura private!!’’, shkruan deputeti socialist.

Nuk dihet se për cilën vilë të politikanëve e ka, projekt të qeverisë Berisha apo bëhet fjalë për ndonjë Partneritet Publik-Privat te ri (shkurt koncesion)?!gjirilalezit.jpg

Fotoja që publikon Braçe

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025321960449219
array(1) { ["section"]=> string(109) "erion-brace-hidhet-ne-sulm-u-perjashtua-nga-kuvendi-por-ne-mengjes-hedh-disa-fjali-per-gjirin-e-lalezit-37657" }