Erion Braçe i revoltuar para gazetarëve: Saimir Tahiri s’ka vrarë e gërvishtur askënd

Publikuar tek: barometri, më 08:47 04-05-2018 Erion Braçe i revoltuar para gazetarëve: Saimir Tahiri s’ka vrarë e gërvishtur askënd

E gjithë vëmendja e kamerave dhe gazetarëve ishte e përqendruar te deklarata e Saimir Tahirit i cili dha dorëheqjen si deputet.

Në morinë e reagimeve, hapur ka dalë me një qendrim të tij edhe deputeti i PS Erion Braçe i cili ka pohuar se Saimir Tahiri nuk ka vrarë e gërvishtur askënd. “Lulzim Basha vrau katër protestues dhe Berisha s’e dorëzoi te Drejtësia. Saimir Tahiri s’ka vrarë e gërvishtur askënd”, është shprehur Braçe me tone revolte.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026047945022583
array(1) { ["section"]=> string(91) "erion-brace-i-revoltuar-para-gazetareve-saimir-tahiri-s-ka-vrare-e-gervishtur-askend-119416" }