Erion Braçe një tifoz i papërmbajtur: Pallohet lehtësisht...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:00 25-01-2016 Erion Braçe një tifoz i papërmbajtur: Pallohet lehtësisht...

Deputeti Erion Braçe është një tifoz i madh i sportit. Në kampionatin shqiptar të gjithë e njohin si tifozin e çmendur të Partizanit por ndoshta shumë pakkush do e kishte menduar se fjalori i Braçes do arrinte deri këtu për skuadrën e Juventusit. “Tani ekipi që e di Kosovën ne Serbi, Ambroziana që pallohet lehtësisht”, shkruan Braçe.

Më poshtë, statusi i plotë i deputetit.

Juve 11, Dybala 12!

Te kthyer nga hiri per ti mundur te gjithe me radhe!! Dominim total, kete here me durimin e pafund taktik te vetem nje goli, vetem nje, prane fundit dhe pa mundesine e rikuperimit.

Pjekuri,

Fitohet edhe keshtu.

Pikerish per kete bene diferencen nje Super Barzali e nje super Evra, Markizio siguresa plus.

Fitore pas fitores, qetesisht, vendosmerisht, me radhe, hakmarrja po kryhet;

Cna morren po ua marrim nje per nje, per te kapur kreun!! Aaaaa po,

Dybala, arsye pse e majta me pelqen pa fund!! Radha;

Tani ekipi qe e di Kosoven ne Serbi, Ambroziana qe pallohet lehtesisht.

bra.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024886846542358
array(1) { ["section"]=> string(62) "erion-brace-nje-tifoz-i-papermbajtur-pallohet-lehtesisht-30888" }