Erion Braçes s’i del e keqja.Vangjel Dule e thirri ‘’Kone’’, po ja çfarë bën ai pasi del nga salla

Publikuar tek: politike, më 14:33 10-03-2016 Erion Braçes s’i del e keqja.Vangjel Dule e thirri ‘’Kone’’, po ja çfarë bën ai pasi del nga salla

Erion Braçes s’i del e keqja.Vangjel Dule e thirri ‘’Kone’’, por ai pasi del nga salla e Kuvendit, mbledh dy gazetarët e ''Top Channel'' Marin Mema dhe Thimi Samarxhiu e bën me ta një ‘’Selfie’’, duke i kthyer edhe një përgjigje nga jashtë Parlamentit, Vangjel Dules.

“Të fala Vangjel;

Kone për Shqipërinë time e pranoj të bëhem, qen për Greqinë tënde kurrë nuk do bëhem!

Ke Sali Berishën dhe Lylzim Bashën për këtë; madje mund të bësh të tillë dhe asistentin e parafjalimit tënd!!”, i thotë gjithë ironi deputeti socialist, kreut të PBDNJ-së, Dule, pas përplasjes që pati në seancë.

erionbraceduleok

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094220638275146
array(1) { ["section"]=> string(99) "erion-braces-s-i-del-e-keqja-vangjel-dule-e-thirri-kone-po-ja-cfare-ben-ai-pasi-del-nga-salla-34739" }