Erion Isai bëhet baba për herë të dytë, zbulon emrin e veçantë të vajzës (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:44 24-09-2020 Erion Isai bëhet baba për herë të dytë, zbulon emrin e veçantë të vajzës (FOTO)

Aktori i humorit njëherazi dhe kryebashkiaku i Kolonjës, Erion Isai, është bërë baba për herë të dytë.

Aktori është bërë babai i një vajzë. Lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetë aktori me anë të një postimi në rrjetet socilale, ku shkruan se tani u bënë katër.

Në foto shohim dorën e vajzës, për të cilën prindërit kanë zgjedhur emrin e veçantë E’dua.

“U bëmë 4. Faleminderit Zot!. Erdhi tek ne vajza e dytë. Quhet: E'dua. Përulem para Zotit për bekimin më të madh që më ka dhënë! Nga sot, shërbëtor i 3 princeshave,” shkruan aktori krahas postimit të tij.

Screenshot_2.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012569189071655
array(1) { ["section"]=> string(83) "erion-isai-behet-baba-per-here-te-dyte-zbulon-emrin-e-vecante-te-vajzes-foto-221521" }