Erion Isai në hall të madh: Nuk pranon të lëshojë zyrën, e quan të paligjshëm emërimin tim (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:00 10-01-2018 Erion Isai në hall të madh: Nuk pranon të lëshojë zyrën, e quan të paligjshëm emërimin tim (VIDEO)

Erion Isai është një ndër aktorët e humorit më të dashur për publikun shqiptar. 

Edhe pas largimit nga Portokalli, shakatë dhe të qeshurat nuk na kanë munguar nga aktori. Video e fundit do ju shkrijë së qeshuri. Vajza e tij e vogël Ajeri nuk pranon të lirojë vendin e punës të babait të saj, edhe pse aktori i lutet disa herë.

Kah videos aktori shkruan: “Zaptim i vendit te punes. Ajeri nuk pranon te leshoje zyren. E quan te paligjshem emerimin tim”.

 

A post shared by Erion Isai (@erion_isai) on

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nuk do ta besoni si dukej stilisti i njohur shqiptar para 10 viteve, ndryshimi drastik (Foto)
Moderatorin shqiptar e kafshon qeni, përfundon në spital, por aty i ndodh e papritura (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.017042875289917
array(1) { ["section"]=> string(101) "erion-isai-ne-hall-te-madh-nuk-pranon-te-leshoje-zyren-e-quan-te-paligjshem-emerimin-tim-video-106143" }