Erion Kristo "nxeh" rrjetin, fotoja që ka ngjallur qindra komente

Publikuar tek: aktualitet, më 20:49 02-06-2017 Erion Kristo

Erion Kristo njihet publikisht si një nga njerëzit më aktiv të shoqërisë civile në Shqipëri dhe si një opozitar i fortë i të gjitha qeverive. Por një foto e publikuar nga ai vetë sot në facebook ka ngjallur shumë polemika.

Bëhet fjalë për një foto ku ai shihet në krah të aktorit Laert Vasili dhe kreut grupit parlamentar të LSI, Luan Rama. Për shumkënd kjo foto ishte një angazhim i Erion Kristos në këtë parti por i kontaktuar nga newsbomb.al, Kristo u shpreh: “Ju më njihni”.

Kjo përgjigje e tij lë të nënkuptohet se bëhet fjalë vetëm për një provokim të rradhës pasi Erion Kristo ndryshe nga ndjekësit e tij në facebook njihet si “provokatori”. Kështu që... asgjë për t'u shqetësuar! Me shumë mundësi Erion Kristo do të vazhdojë t'i përkasë “partisë së popullit”.

kristoooo_copy.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Njihuni me maturanten më të mirë për vitin 2017-të që fiton bursën universitare
Shpërthen bombula e gazit brenda në një banesë në Durrës, përhapet panik tek banorët »
Article Logic
Execution time: 0.010357141494751
array(1) { ["section"]=> string(68) "erion-kristo-nxeh-rrjetin-fotoja-qe-ka-ngjallur-qindra-komente-81012" }