Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa në shesh mes qindra tifozëve kuqezi, çfarë thotë kryebashiaku për bashkëshorten (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 18:15 25-03-2017

Kryebashiaku Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa mbrëmjen e djeshme u ulën mes turmës në shesh dhe bënë tifo për Kombëtaren Shqiptare.

I pyetur nga IN Tv, Veliaj tregoi se bashkëshortja e tij  është tifoze e zjarrtë dhe ndryshe nga ai, Ajola i merr gjërat shumë më seriozisht.

“Ajola është më tifoze se unë, i merr më seriozisht se unë. Unë jam më sportiv”, -tha Veliaj duke buzëqeshur.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021787166595459
array(1) { ["section"]=> string(118) "erion-veliaj-dhe-ajola-xoxa-ne-shesh-mes-qindra-tifozeve-kuqezi-cfare-thote-kryebashiaku-per-bashkeshorten-video-73121" }