Erion Veliaj dhe Donald Lu lënë biçikletat për parashutën, instruksione në qendër të Tiranës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:12 22-09-2015 Erion Veliaj dhe Donald Lu lënë biçikletat për parashutën, instruksione në qendër të Tiranës

I kemi parë sot mbi biçikleta në kuadër të ditës pa makina, por kryebashkiaku Erion Veliaj dhe Ambasadori i SHBA-së, Donald Lu kanë menduar të rrisin më shumë adrenalinën në këtë ditë të veçantë për qytetin.

Veliaj dhe Lu kanë marrë disa instuksione nga Alket Islami dhe djali i tij, Xhoni, për mënyrën se si ngrihet një parashutë.

Të pranishëm kanë qenë dhe shumë qytetarë të cilët kanë ndjekur nga afër këto mësime, ndërsa disa kanë shpresuar se Veliaj dhe Lu do të niseshin vërtetë në fluturim më parashutë, por kjo nuk ka ndodhur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029608011245728
array(1) { ["section"]=> string(97) "erion-veliaj-dhe-donald-lu-lene-bicikletat-per-parashuten-instruksione-ne-qender-te-tiranes-21414" }