Erion Veliaj do t’ju lerë pa fjalë me atë që sapo ka thënë për Ajolën dhe veten

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:12 25-06-2016 Erion Veliaj do t’ju lerë pa fjalë me atë që sapo ka thënë për Ajolën dhe veten

E pazakontë për kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj që i ka habitur të gjithë me këtë foto të sapopublikuar.

Në fakt habia nuk qendron te fotoja por te diçitura e saj.

“Ajola si yll, po ky tjetri pa lidhje.

Nje fundjave te mbare te gjitheve! Perqafime! “, shkruan Veliaj në foton e realizuar mbrëmë në Top Award.

Diçitura plot humor, me ç’duket, u ka pëlqyer ndjekësve të tij pasi në kohë rekord po merr pëlqime dhe shpërndarje.

erionnnn.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093510150909424
array(1) { ["section"]=> string(85) "erion-veliaj-do-t-ju-lere-pa-fjale-me-ate-qe-sapo-ka-thene-per-ajolen-dhe-veten-44591" }