Erion Veliaj i kujdesshëm, i rregullon kaskën fëmijës para pedalimit

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:28 21-09-2015 Erion Veliaj i kujdesshëm, i rregullon kaskën fëmijës para pedalimit

Kryebashkiaku i Tiranës shfaqet në këtë foto tepër i kujdesshëm. Ai është duke i rregulluar një fëmije kaskën e kokës, për një pedalim më të sigurtë. Dje Erion Veliaj së bashku me shumë prindër e fëmijë pedaluan në Tiranë, gjatë javës pa makina në kryeqytet, duke shfrytëzuar kryesisht sheshin ‘’Nënë Tereza’’ dhe Bulevardin ‘’Dëshmorët e Kombit’’. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vogëlushja që po çmend botën, përballë ushtarëve të armatosur pret të kalojë kufirin
Foto e Ditës/ “Kryevepra” e Veliajt me Skënderbeun »
Article Logic
Execution time: 0.0090489387512207
array(1) { ["section"]=> string(73) "erion-veliaj-i-kujdesshem-i-rregullon-kasken-femijes-para-pedalimit-21290" }