Erion Veliaj i përgjigjet pyetjes që shumë e kanë në mendje.Publikon foton që u kërkon të gjithëve ta shpërndajnë

Publikuar tek: politike, më 11:30 26-03-2016 Erion Veliaj i përgjigjet pyetjes që shumë e kanë në mendje.Publikon foton që u kërkon të gjithëve ta shpërndajnë

Erion Veliaj publikon foton që u thotë të gjithëve ta shpërndajnë. Sot në mëngjes, ai e ka nisur ditën e tij të punës duke iu përgjigjur një pyetje që shumë e kanë në mendje.

‘’Pse kënd lodrash tek Parku i Liqenit dhe jo në çdo lagje? Edhe tek Parku i Liqenit, edhe në çdo lagje të Tiranës. Ja harta’’, shkruan Veliaj.

“SHPËRNDAJE Këndin e lagjes tënde.

Pse kënd lodrash tek Parku i Liqenit dhe jo në çdo lagje?

Edhe tek Parku i Liqenit, edhe në çdo lagje të Tiranës. Ja harta ku Bashkia Tiranë do të investojë në 12 lagjet e Tiranës ku çdo fëmijë mund të luajë sa te dojë e kur të dojë”, shkruan kryebashkiaku i Tiranës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099868774414062
array(1) { ["section"]=> string(119) "erion-veliaj-i-pergjigjet-pyetjes-qe-shume-e-kane-ne-mendje-publikon-foton-qe-u-kerkon-te-gjitheve-ta-shperndajne-36056" }