Erion Veliaj ikën nga Tirana, foto mes dhive

Publikuar tek: aktualitet, më 12:21 16-05-2017 Erion Veliaj ikën nga Tirana, foto mes dhive

Është gjithmonë shumë aktiv, nëpër inagurime, pranë qytetarëve të qytetit të vet, por sot kryetari i Bashkisë ka preferuar të shkojë më në periferi.

 

Këtë të martë, Veliaj, ka potuar disa foto në një fermë në Lundër, i rrethuar nga ushqimi bio dhe dhi race.

“Sa bukur ferma e re BioAlpin në Lundër.Jemi bekuar me rrethinat e Tiranës, le të konsumojmë produkte vendi, ndihmojmë ekonominë lokale ”

Përveç njerëzve, kryebashkiaku është pritur miqësishtë dhe nga kafshët e zonës.

eri2_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vdekja e 15-vjeçares në spitalin “Continental”, zbulohet kush ishte mjeku që tentoi të vetëvritet (FOTO)
Ndërroi jetë fatalisht në spital, si i ngriti të gjithë në këmbë te “Gjeniu i Vogël” Blerta (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.01123309135437
array(1) { ["section"]=> string(49) "erion-veliaj-iken-nga-tirana-foto-mes-dhive-78806" }