Erion Veliaj impresionon gazetaren Bora Zemani me guximin e tij, shikoni çfarë ka bërë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:11 23-07-2017 Erion Veliaj impresionon gazetaren Bora Zemani me guximin e tij, shikoni çfarë ka bërë (Foto)

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka treguar gjithnjë se është një tip mjaft sportiv.

Këtë herë Veliaj është bërë pjesë e një emisioni, i cili ka si subjekt tregimin e guximit përmes hedhjes me parashutë. Gazetarja Bora Zemani ka publikuar disa foto nga kjo eksperiencë e Kryebashkiakut.

“Erion Veliaj nuk njeh limite... guxoi edhe me ne.. dhe per me teper, nuk e harroi punen e tij edhe ne ajer. Faleminderit Lali Eriiiii”, shkruan Bora në Instagram.

rt345t34t4yu44yde.jpg

tryu45u45r6udfthtr.jpg

derghe45thy4rhy45hy5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021094083786011
array(1) { ["section"]=> string(96) "erion-veliaj-impresionon-gazetaren-bora-zemani-me-guximin-e-tij-shikoni-cfare-ka-bere-foto-87098" }