Erion Veliaj jep lajmin e mirë: Në 2017 unë dhe Ajola do të bëhemi prindër

Publikuar tek: barometri, më 08:26 30-11-2016 Erion Veliaj jep lajmin e mirë: Në 2017 unë dhe Ajola do të bëhemi prindër

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034667015075684
array(1) { ["section"]=> string(79) "erion-veliaj-jep-lajmin-e-mire-ne-2017-une-dhe-ajola-do-te-behemi-prinder-61090" }