Erion Veliaj ka një mesazh për Edi Ramën dhe ekipin e tij pas njoftimit të qeverisë së re

Publikuar tek: politike, më 16:32 27-08-2017 Erion Veliaj ka një mesazh për Edi Ramën dhe ekipin e tij pas njoftimit të qeverisë së re

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka reaguar pas prezantimit të kabinetit të ri qeveritar nga kryeministri Edi Rama për këtë mandat të dytë katër-vjeçar.

Përmes një postimi në Twitter, Veliaj përgëzon Edi Ramën dhe ekipin e tij, dhe thotë se meritojnë mbështetjen për "misionin e Shqipërisë që duam". "Le të bëjmë secili sa mundemi me punë & mirësi! Forca!', shkruan më tej Veliaj.

degethe4t5he45h3e5h.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069050788879395
array(1) { ["section"]=> string(95) "erion-veliaj-ka-nje-mesazh-per-edi-ramen-dhe-ekipin-e-tij-pas-njoftimit-te-qeverise-se-re-90339" }