Erion Veliaj kopjon Barack Obamën? Shihni cili politikan shqiptar e kopjon tjetër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:59 18-01-2016 Erion Veliaj kopjon Barack Obamën? Shihni cili politikan shqiptar e kopjon tjetër

Erion Veliaj e ka ndjekur këmbë pas këmbe presidentin amerikan Barack Obama. Në  kuptimin figurativ, kur thuajse kishte realizuar të gjithë setin fotografik të Obamës. Por sot në rrjet po qarkullon edhe një tjetër politikan, që çuditërisht e ka kopjuar në formë po aq besnike sa kryebashkiaku i Tiranës.

Dhe ai është vetë kryeministri Edi Rama. Ky foto-montazh është publikuar sot në disa profile, ku shfaqet Obama dhe Rama, me të njëjtin stil fotosh.

ediramabarackobamaok

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075891017913818
array(1) { ["section"]=> string(86) "erion-veliaj-kopjon-barack-obamen-shihni-cili-politikan-shqiptar-e-kopjon-tjeter-30293" }