Erion Veliaj-Partisë Socialiste për ditëlindje: Mos e prit ndryshimin nga të tjerët

Publikuar tek: politike, më 20:16 12-06-2015 Erion Veliaj-Partisë Socialiste për ditëlindje: Mos e prit ndryshimin nga të tjerët

Sot është ditëlindja e Partisë Socialiste dhe kandidati i ASHE për Tiranën, Erion Veliaj nuk ka munguar me urimin e tij të cilin sigurisht e ka lidhur edhe me “drejtimin e duhur”, sloganin e fushatës elektorale.

Ai thotë se Partia Socialiste nuk duhet ta presë ndryshimin nga të tjerët pasi ajo është vetë ndryshimi për të cilin ka pritur.

“Gëzuar ditëlindjen Partia Socialiste e Shqipërisë! Mos e prit ndryshimin nga të tjerët, ti vete je ndryshimi për të cilin ke pritur"! Të gjithë #bashke për një Shqipëri më të mirë, dinjitoze, të zhvilluar në #DrejtimiiDuhur.”, shkruan vVeliaj në urimin e tij.

Postimi i Veliajt

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097501277923584
array(1) { ["section"]=> string(88) "erion-veliaj-partise-socialiste-per-ditelindje-mos-e-prit-ndryshimin-nga-te-tjeret-13410" }