Erion Veliaj poston foto me mikun e veçantë që e takoi ditën e parë kur ishte ministër

Publikuar tek: barometri, më 08:08 16-08-2018 Erion Veliaj poston foto me mikun e veçantë që e takoi ditën e parë kur ishte ministër

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka postuar në profilin e tij në Tëitter foto me një nga miqtë e tij më të veçantë.

 

Elidioni, është vogëlushi që Veliaj e takoi në ditën e parë të punës në Ministrinë e Mirëqenies Sociale dhe që bëri namin në rrjetet sociale , kur sipas tij Bashkia e asaj kohe e kishte lënë në rrugë të Pallati me Shigjeta.

“E takova ditën 1 në Ministri kur Bashkia 2013 i kish lënë në rrugë të P.Shigjeta! Pastaj ditën 1 në shtëpinë e re, ditën 1 që mësuam biçikletën e ditën 1 t’shkollës, ka shkruar Kryebashkiaku.

UUUUU.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.081687927246094
array(1) { ["section"]=> string(93) "erion-veliaj-poston-foto-me-mikun-e-vecante-qe-e-takoi-diten-e-pare-kur-ishte-minister-131258" }