Erion Veliaj së shpejti baba? Kjo foto e Ajola Xoxës me barkun e rrumbullakosur po qarkullon masivisht

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:07 26-12-2017 Erion Veliaj së shpejti baba? Kjo foto e Ajola Xoxës me barkun e rrumbullakosur po qarkullon masivisht

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa kanë shumë vite së bashku por ende nuk kanë treguar asgjë për planet që kanë përsa i përket fëmijës së parë.

Fakti që kryebashkiaku është shpesh i rrethuar nga fëmijë, qoftë në zyrë apo terren mund të jetë fatsjellës për të.

Një foto e bashkëshortes së Veliajt që po qarkullon masivisht në media ka ngritur dyshime se Ajola mund të jetë shtatzënë. Ndërsa ajo mban një fëmijë në krahë, në pah i ka dalë barku i rrumbullakosur së tepërmi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007072925567627
array(1) { ["section"]=> string(108) "erion-veliaj-se-shpejti-baba-kjo-foto-e-ajola-xoxes-me-barkun-e-rrumbullakosur-po-qarkullon-masivisht-104465" }