Erion Veliaj si asnjëherë më parë, dhuron spektakël me biçikletë te Piramida

Publikuar tek: barometri, më 08:37 21-05-2018 Erion Veliaj si asnjëherë më parë, dhuron spektakël me biçikletë te Piramida

Kryebashkiaku Erion Veliaj është mjaft aktiv në rrjetet sociale, dhe ndan shumë foto nga qyteti i Tiranës me ndjekësit e tij.

Por në foton e fundit që ka publikuar, me siguri nuk e keni parë asnjëherë. Ai shfaqet para Piramidës në qendër të qytetit në një biçikletë, por jo si normalisht. Kryebashkiaku duket se ka guxuar paksa, pasi shihet duke zbritur shkallët me biçikletën e tij.

 Foton e ka bërë vetë publike, duke e quajtur dhe si foton e ditës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.048168897628784
array(1) { ["section"]=> string(82) "erion-veliaj-si-asnjehere-me-pare-dhuron-spektakel-me-biciklete-te-piramida-121516" }