Erion Veliaj udhëton drejt Italisë për dasmën e Sara Hoxhës, merr edhe Ajolën shtatzënë

Publikuar tek: barometri, më 06:52 13-08-2018 Erion Veliaj udhëton drejt Italisë për dasmën e Sara Hoxhës, merr edhe Ajolën shtatzënë

Nuk ka munguar as Kryetari i bashkisë Tiranë Erion Veliaj në dasmën më të përfolur të momentit, atë të Sara Hoxhës dhe Ledion Liços.

 

Kryebashkiaku Veliaj është shoqëruar nga bashkëshortja Ajola Xoxa, e cila është disa muajshe shtatzënë.

Të dy janë veshur me ngjyrë të zezë, dhe duken mjaft bukur krah njëri-tjetrit. Ceremonia e martesës së shumëpërfolur është mbajtur në liqen të Komos në Itali.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029653787612915
array(1) { ["section"]=> string(93) "erion-veliaj-udheton-drejt-italise-per-dasmen-e-sara-hoxhes-merr-edhe-ajolen-shtatzene-130936" }