Erion Veliaj zgjohet pagdhirë mirë për emisionin e Bashkim Hoxhës dhe i jep dhuratën nga gruaja e tij Ajola Xoxa

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:37 02-02-2017 Erion Veliaj zgjohet pagdhirë mirë për emisionin e Bashkim Hoxhës dhe i jep dhuratën nga gruaja e tij Ajola Xoxa

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj është zgjuar pagdhirë mirë këtë mëngjes për të qenë në emisionin e Bashkim Hoxhës që nis në orën 7:00.

Krahas pyetjeve e përgjigjeve për punën e tij si kryebashkiak, ishte një moment që surprizoi gazetarin e vjetër që zgjon çdo mëngjes shikuesit. Dhe ishte pikërisht momenti kur Veliaj i tha se kishte një dhuratë nga bashkëshortja e tij Ajola Xoxa; dy vëllime nga shkrimtari i madh Jakov Xoxa, gjyshi i Ajolës.

veliaj1.jpg

veliaj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020546913146973
array(1) { ["section"]=> string(118) "erion-veliaj-zgjohet-pagdhire-mire-per-emisionin-e-bashkim-hoxhes-dhe-i-jep-dhuraten-nga-gruaja-e-tij-ajola-xoxa-67440" }