Erisa Xhixho shtatzënë për herë të dytë, e thotë live gjatë spektaklit

Publikuar tek: barometri, më 08:26 11-12-2017 Erisa Xhixho shtatzënë për herë të dytë, e thotë live gjatë spektaklit

Nuk kanë munguar dhe lajmet e bukura në spektaklin “C’est La Vie”. Erisa Xhixho ka rrëfyer se është shtatzënë. Gjatë kohës që ishte duke interpretuar këngën e saj, Erisa në një moment preku barkun e saj, duke na treguar se ajo pret një fëmijë.

“Është një moment shumë i lumtur që po kaloj unë dhe familja ime, pra jam në një pritje të fëmijës së dytë”.

E pyetur nga moderatorja Marina se sa muajsh shtatzënë është, Erisa tha nw Tv Klan se ka kaluar 3 mujorin e parë.

Marina: Joo, Erisa Xhixho çfarë Lajmi, Erisa Xhixho. Ma kap Hundën. Erisa Xhixho është në pritje të ëmbël, është shtatzënë, cfarë lajmi na ke sjell.

“Me një gocë Siç ta do zemra”, uroi Xhixho Marinën.

Marina: “Me një gocë dashtë zoti. Ky po që ishte lajmi më i bukur i mbrëmjes”.

Ne i urojmë Erisë një shtazani të mbarë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03234601020813
array(1) { ["section"]=> string(76) "erisa-xhixho-shtatzene-per-here-te-dyte-e-thote-live-gjate-spektaklit-102637" }