Erjon Bogdani publikon listën zyrtare të lojtarëve për Kampionatin Europian, bien në sy 3 futbollistët e Serisë A

Publikuar tek: sport, më 13:10 25-09-2017 Erjon Bogdani publikon listën zyrtare të lojtarëve për Kampionatin Europian, bien në sy 3 futbollistët e Serisë A

Trajneri i Kombëtares U-19, Erion Bogdani ka publikuar listën e lojtarëve për tre ndeshjet e ardhshme të Kombëtares U-19, ndaj Ukrainës, Malit të Zi dhe Norvegjisë.

Në listë bie në sy që ka lojtarë edhe nga skuadrat e Seria A, si Franc Pjetri nga Udinese, Masimiliano Doda nga Sampdoria dhe Erald Lakti nga Fiorentina.

Ndeshjet e ardhshme të U-19 do të zhvillohen nga data 4 deri më 10 tetor.

 

auto_lista-u19-470x6271506338508.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022142171859741
array(1) { ["section"]=> string(118) "erjon-bogdani-publikon-listen-zyrtare-te-lojtareve-per-kampionatin-europian-bien-ne-sy-3-futbollistet-e-serise-a-93590" }