Erjon Braçe kapet me këmbësorët: Unë që rri e pres dukem si hu

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:20 15-12-2015 Erjon Braçe kapet me këmbësorët: Unë që rri e pres dukem si hu

Deputeti socialist Erjon Braçe është mjaft aktiv në rrjetet sociale. Këtë herë, deputeti është kapur me këmbësorët të cilët kanë kaluar rrugën në një kohë që semafori ka treguar ngjyrën e kuqe.

Braçes vetë i është dashur të presë.

“Ky eshte populli i vetëm në Evrope që; ecën në këmbë me semafor të kuq, pa patur frikë nga makinat!! Perkindrazi, makinat kanë frike nga këta që ecin me të kuqe!! Dhe unë që rri në këmbë e pres jeshilen dukem si hu”, shkruan Braçe.

bra.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024943828582764
array(1) { ["section"]=> string(67) "erjon-brace-kapet-me-kembesoret-une-qe-rri-e-pres-dukem-si-hu-27807" }