Erjon Braçe ngrihet dhe kërcen valle në Divjakë, por ka një problem…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:04 29-12-2015 Erjon Braçe ngrihet dhe kërcen valle në Divjakë, por ka një problem…

Deputeti i Partisë Socialiste, Erjon Braçe ka qenë i pranishëm në Divjakë ku kryebashkiaku Fredi Kokoneshi kishte organizuar një drekë me rastin e festave të fundit me strukturat e partisë së këtij qyteti si dhe të Tërbufit, Grabianit, Gradishtës dhe Remasit.

Në fotot e publikuara shihet se kjo drekë ka qenë një ‘ekskluzivitet’ i burrave, pasi në sallë nuk shihet asnjë grua. Edhe në vallen të cilës i është bashkuar Braçe, në të dyja krahët e tij ndodhen vetëm burra.

Një gabim ky i organizatorëve të cilët kanë vendosur të lënë jashtë gjysmën tjetër të popullsisë, ose ndoshta janë justifikuar me faktin se shumica e grave në këtë ditë janë të angazhuara me përgatitjet për darkën e ndërrimit të viteve.

1916920_923563694366233_7476851544681781704_n.jpg

1923763_923563827699553_8625517222393503157_n.jpg

10410805_923563857699550_2783094353515904531_n.jpg

1930503_923563731032896_1137968302124124990_n.jpg

1604790_923563761032893_4033797782030310159_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023531913757324
array(1) { ["section"]=> string(72) "erjon-brace-ngrihet-dhe-kercen-valle-ne-divjake-por-ka-nje-problem-28823" }