Erjon Braçe reklamë manaferrave: Cilësi super, çmim fitimprurës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:32 12-06-2015 Erjon Braçe reklamë manaferrave: Cilësi super, çmim fitimprurës

Deputeti i PS Erjon Braçe këtë herë ka menduar të promovojë manaferrën e Divjakës “e para dhe e vetmja në Shqipëri’ siç thotë ai. Deputeti, thjesht sa na ka prezantuar me manaferrat pasi nuk do mund t’i provojmë dot, dukeqenë se janë të gjitha për eksport,  ndërsa ai garanton për cilësinë dhe çmimin fitimprurës.

“Urdhëroni; manaferrë e butë ose ndryshe, mjedra!  E gjitha për eksport Poloni, Bullgari, gati kërkesa Hollandë, Hungari, Gjermani. E gjitha e prodhuar në Divjakë, sot në 2 hektarë, pas pak ne 6 hektare, synimi në 60 hektarë, me dy cikle prodhimi në vit. I pari dhe i vetmi deri tani në Shqipëri.

Cilësi super e çmim teresisht fitimprures!!”, përmbyll promovimin Braçe duke publikuar edhe këtë foto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010102033615112
array(1) { ["section"]=> string(67) "erjon-brace-reklame-manaferrave-cilesi-super-cmim-fitimprures-13398" }